|
|
Ми у соц. мережах

|
|
|
|
|
|
|
Queen + Paul Rodgers - The Cosmos Rocks (CD-DA) : обговорення
[ докладніше... ]
|
Ім'я:
|
stas (29.11.2010 08:12:49)
|
|
Тема повідомлення: | рецензія
|
| Текст: | для фанаPaul Rodgers це альбом на 4 проте слово Queen вже вимагае більщого споба обеднати це разом була не поганою проте так і лишилась спробробою
|
Нове повідомлення:
|
|
|
|
|
|
Новини
|
|
|
| |
|